Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #219813

Tuletõrjuja-päästja-autojuht

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Tulekustutus-päästetööde teostamine;
- Tuletõrje- ja päästetehnika hooldus ja käitamine;
- Hooldusplaanide väljatöötamine ja täitmise tagamine;
- Koostöö korraldamine kohalike päästeüksustega.

Ootused kandidaadile

- Keskharidus;
- Tuletõrje- ja päästealane eriharidus;
- Ametikohal nõutavad eri-, kutse- ja ametialased teadmised ja oskused;
- Soovitav töökogemus ametikoha töövaldkonnas 2 aastat;
- Soovitavalt sõjaväeline haridus (nooremallohvitser), selle puudumisel väljaõpe kohapeal;
- Eesti ja inglise keele oskus suhtlustasandil;
- Arvuti kasutamise oskus: Word, Excel ja Internet Explorer;
- B-,C-,E-kategooria juhiloa olemasolu;
- hea suhtlemisoskus, hea pingetaluvus, algatus– ja analüüsivõime.

Ettevõte pakub

- Perspektiivikat ja väljakutseid pakkuvat tööd;
- Stabiilset palka;
- Erialast taseme- ja täiendkoolitust;
- Põhipuhkust 35 kalendripäeva, lisandub staažipuhkus;
- Tegevteenistuslepinguga kaasnevaid soodustusi (kaitseväe pension jne);
- Tasuta sportimisvõimalusi;
- Tasuta esmast arstiabi ja hambaarsti teenuste kasutamist;
- Töökaaslasteks oma ala professionaalid.

Lisainfo

Asukoht: Ämari, Vasalemma vald, Harjumaa
Kaadrikaitseväelaste teenistuse tasustamine: https://www.riigiteataja.ee/ert/act.jsp?id=13197878

Tööpakkumise number
#219813

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
15. märts 2011
Kuulutus sisestati:
17. veebruar 2011
Lisainfo palga kohta:
Palgatase K4, lisandub palgamäära diferentseerimine tulenevalt kvalifikatsioonist.

Lennubaas on 1997. aastal loodud Õhuväe koosseisu kuuluv taktikaline üksus. Lennubaasi territooriumil asub Ämari lennuväli. Asutuse tegevusaladeks on lennutaktikaline treening, lennujuhtimine, meteoroloogiateenistus ja õhusõidukite hooldus. Aastaks 2012 ehitatakse Ämaris välja minimaalnõuetele vastav vastuvõtva maa toetusega HNS (Host Nation Support) tertsiaarlennuväli, mis võimaldaks transpordilennukite vastuvõtmist ja kauba käitlemist.

Vaata rohkem