Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #666590
Kaugtöö võimalus

TULEOHUTUSSPETSIALIST

CVKeskus.ee klient
Eesti , võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Asukoht: Eesti, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 4. september 2020
Kuulutus aegub: 4. oktoober 2020

Töö kirjeldus

  • tuleohutusalaste teenuste müük ja klientide leidmine;

  • klientide tuleohutusalanenõustamine ja konsulteerimine;

  • klientide tuleohutusalastejuhendite koostamineja täiendamine;

  • klientidele ja Securitasetöötajatele tuleohutusalastekoolituste ja õppustekorraldamine ja läbiviimine;

  • Securitases tuleohutuse eestvastutava spetsialistikohustuste täitmine.

Ootused kandidaadile

  • tuleohutusspetsialist, tase 5 kutse;

  • tuleohutusalase seadusandluse ja sellest tulenevate ettevõtte kohustuste tundmine;

  • tuleohutuspaigaldisteleesitatavate nõuete tundmine;

  • kõrgtasemel eesti keele jasuhtlustasandil vene keele oskus;

  • väga hea suhtlemis- ja selge eneseväljendusoskus;

  • oskus töötada iseseisvalt;

  • initsiatiivikas meeskonnamängija;

  • on eelnevalt täitnudtuleohutusspetsialisti ülesandeid ja omab teiste koolitamise ningjuhendamise kogemust.

  • EELISEKS ON: tööohutuse ja/või turvalisusega seotud valdkonnas töötamine.

Ettevõte pakub

  • mugavat ja innovaatilisttöökeskkonda;

  • ametiautot;

  • sportimissoodustusi ja massaaži;

  • kodukontoris töötamise võimalust;

  • aktiivset suhtlemist ja põnevatliikuvat tööd;

  • konkurentsivõimelist ja töö tulemustest sõltuvat töötasu;

  • võimalust kasutada moodsaid ja innovaatilisi töövahendeid ning programme (Nt kasutame Work-place ja Teamsi kõikide maailma kolleegidega suhtlemiseks);

  • toetavat ja sõbalikku kollektiivi;

  • ühisüritusi ja koolitusi;

  • maksame sünnitoetust ja jõulude ajal peame meeles ka teie pisiperet.

Tööpakkumise number
#666590

Asukoht:
Eesti, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
4. september 2020

Securitas Eesti AS kuulub 100-protsendiliselt maailma suurimale, 1934. aastal Rootsis asutatud turvakontsernile Securitas AB. Securitas Eesti AS käive oli 2019. a üle 9 miljoni euro ja ettevõte on tööandjaks ca 400-le töötajale.

Securitase missiooniks on kaitsta kodusid, töökohti ja ühiskonda ning põhiväärtusteks ausus, valvsus ja abivalmidus, millele tuginetakse igapäevatöös ja ka personali valikul. Ettevõtte eesmärgiks on olla turvavaldkonna teadmiste liider. Firma töötajate kasutada on turvakontserni oskusteave, pikaajalised kogemused ja kõrgekvaliteediline tehniline baas.

Securitas Eesti AS on keskendunud ainult turvavaldkonnale ning selle edasiarendamisele. Leiame, et inimeste ja firmade vara kaitsmine ja turvatunde tagamine on seda väärt, et sellele täielikult pühenduda. Pakume valve-, video-, läbipääsu- ja tuletõrjesüsteeme, tehnilist ja mehitatud valvet ning patrullteenust. Samuti tegeleme turvasüsteemide projekteerimise, paigaldamise ja hooldusega.

Oleme esindatud Tallinnas, Tartus, Viljandis, Pärnus, Märjamaal, Kuressaares, Rakveres, Jõhvis, Kohtla-Järvel, Sillamäel, Narvas ja Narva-Jõesuus.

Meie peakontor asub Tallinnas uues modernses Ülemiste linnakus (Lõõtsa 12, Tallinn).

Meie üldtelefon on  6139 200.

Rohkem infot leiate meie kodulehelt www.securitas.ee

Vaata rohkem