Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #41424

TULEOHUTUSE SPETSIALIST

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Eesti Energia ASi objektide tuleohutusriskide analüüs ja hindamine
  • Eesti Energia ASi tuleohutusteenuse hangete läbiviimine
  • Eesti Energia ASi objektide tuleohutusalase tehnilise dokumentatsiooni haldamine
  • tuleohutuse ühisõppuste korraldamine EE objektidel koostöös Päästeametiga
  • Eesti Energia ASi personali tuleohutusalased koolitused

Ootused kandidaadile

  • kutsekeskharidus (soovitavalt tehniline), kõrgharidus tuleb kasuks
  • vähemalt 2-aastane praktiline töökogemus ATS- ning gaaskustutussüsteemidega töötamisel
  • põhjalikud teadmised tuleohutusvaldkonna seadusandluses
  • projektide juhtimise kogemus
  • kõrgtasemel eesti keele ning kesktasemel vene ja inglise keele oskus
  • arvutioskus kontoritarkvaraga töötamisel (MS Word, Excel, MS Power Point, Auto CAD)

Ettevõte pakub

  • pidevat täiendkoolitust
  • konkurentsivõimelist palka

Tööpakkumise number
#41424