Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #369522

Tulemusaudiitor sotsiaal- ja töövaldkonnas

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tulemusauditite tegemine sotsiaal- ja töövaldkonnas.

Ootused kandidaadile

Healt kandidaadilt eeldame

  • magistritasemel akadeemilist kõrgharidust majanduse, õiguse, avaliku halduse, sotsioloogia või politoloogia valdkonnas;
  • head avaliku sektori majanduse tundmist ja ühiskondlike protsesside mõistmist;
  • orienteerumist sotsiaalkaitse ja –kindlustuse ning töövaldkonnas toimuvas;
  • inglise keele head oskust;
  • väga head analüüsioskust, sh andmeanalüüsioskust;
  • väga head eneseväljendusoskust nii kõnes kui ka kirjas;
  • iseseisvust töös, algatus- ja otsustusvõimet;
  • tahet arendada end audiitorina.

Kasuks tuleb
  • töökogemus analüüsi valdkonnas;
  • Eesti ja Euroopa Liidu majanduse ja sotsiaalpoliitika ning õigusaktide tundmine;

Riigikontrolli audiitorit iseloomustab
  • oskus ja võime näha nii tervikut kui ka detaile;
  • hea kuulamis-, kirjutamis- ja kõnelemisoskus;
  • avatus, sihikindlus ja rahulik meel;
  • enesekehtestamis- ja meeskonnatööoskus.

Ettevõte pakub

  • reaalset võimalust muuta ja mõjutada olulisi asju riigis;
  • sõbralikku, andekat ja arendavat töörühma ning põnevaid arenguvõimalusi;
  • paindlikku ja tänapäevast töösuhet;
  • lakkamatut infotulva.

Lisainfo

 Elulookirjelduse, motivatsioonikirja ning avalduse palume esitada 26. veebruariks aadressil Riigikontroll, Narva mnt 11a, 15013 Tallinn või
e-postiga Annela.Vaga[at]riigikontroll.ee.

Lisateavet saab Liisi Uderilt telefonil 640 0740, üldteavet konsultant Annela Vagalt telefonil 640 0793.

Tööpakkumise number
#369522