Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #699978

Tulekatselabori tehniline ekspert

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Katselabori töö korraldamine ja koordineerimine

- Suhtlemine ja koostöö korraldamine klientidega; kliendirahulolu tagamine

- Katsetatavate toodete ja konstruktsioonide ehituslike aspektide analüüs      lähtudes katsetuste eesmärgist ning katsemetoodikatest

- Katseprotokollide nõuetekohane koostamine

- Ehitustoodete klassifitseerimine katsetulemuste alusel

- Katselabori tegevuse akrediteerimisnõuetele vastavuse tagamine

Ootused kandidaadile

- tehniline kõrgharidus

- hea inglise keele oskus

- soovitav varasem laboritöö kogemus või töökogemus ehitusvaldkonnas

- kasuks tuleb AutoCad-i tundmine

- huvitavat ja mitmekülgset tööd rahvusvahelises ettevõttes ja ainulaadses tulekatselaboris

- väljaõpet

- motiveerivat töötasu

Lisainfo

Tööle asumise aeg: niipea kui võimalik
Asukoht: Vana-Narva mnt 24b, 74114 Maardu
Täiendav info: tel. 5125619
Koduleht: www.tuev-nord.ee
CV saata: info(at)tuev-nord.ee

Tööpakkumise number
#699978