Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #50350

Tuleisolatsiooni paigaldaja

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tulekindla villa paigaldus erinevates laevasektsioonides (sein, lagi, torud jne.).

Ootused kandidaadile

  • erilisi teadmisi pole vaja - väljaõpe kohapeal
  • valmisolek komandeeringuteks

Ettevõte pakub

häid ja stabiilseid töötingimusi
hea töö eest väga korralikku tasu
huvitavat ja mitmekülgset tööd
meeldivat meeskonda
pikaajalist töösuhet
rahvusvahelist töökeskkonda
stabiilset töösuhet
võimalust töötada arenevas ja perspektiivikas ettevõttes

Tööpakkumise number
#50350

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. september 2005
Kuulutus sisestati:
28. august 2005

Laevaehituse ja -remondiga tegelev firma. Firma tegevus on suunatud Eestist välja. Professionaalne ja pikaajalise laevaremondi kogemusega juhtkond ning omanikering.

Vaata rohkem