Värsked tööpakkumised

Tule tööle hotelli turvameheks!

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 590205

Tööpakkumise number

590205

Töö kirjeldus

Otsime oma toredasse kollektiivi hea suhtlemisoskusega turvatöötajat:

- Klientide ja personali üldise turvalisuse tagamine.
- Vastuvõtutöötajate assisteerimine, arvutiga töötamise valmisolek.
- Klientide juhendamine ja abistamine.
- Jooksvate küsimuste lahendamine.

Nõudmised kandidaadile

- Eesti, vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil.
- Iseseisvus.
- Valmisolek töötada ka öisel ajal ja nädalavahetustel.
- Avatud uuteks väljakutseteks.
- Vastutus ja kohusetunne.
- Kiire õppimisvõime

Ettevõte pakub

- Konkurentsivõimeline palk ja tulemustasu.
- Positiivne ja toetav meeskond.
- Erinevaid ettevõttesisesed soodustused.
- Paindlik tööaeg.
- Väljaõpe kohapeal.
- Vajadusel majutuse võimalus, kui elukohaks ei ole Tallinn.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
8. mai 2019
Kuulutus sisestati:
9. aprill 2019

Hotell Dzingel asub 15-minutilise teekonna kaugusel kesklinnast, rohelises ja rahulikus elamurajoonis. Pakume sobivat kohta majutuseks, toitlustuseks, konverentside ning pidulike vastuvõttude korraldamiseks. Hotelli restoran võimaldab korraga toitlustada 250 inimest. Restoran aitab päeva alustada rikkaliku hommikubuffeega, kus meelepärast leiab endale igaüks. Lõunal ja õhtul on võimalik einestada euroopallike mõjutustega buffee lauas. Dzingel kohvik asub hotelli II korrusel ning serveerib värskeid pirukaid ja saiakesi, kergemaid eineid ja suupisteid.