Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #520131

TULE TÖÖLE HOTELLI TURVAMEHEKS!

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma toredasse kollektiivi hea suhtlemisoskusega turvatöötajat:

- Vastuvõtutöötajate assisteerimine, arvutiga töötamise valmisolek
- Klientide juhendamine ja abistamine
- Jooksvate küsimuste lahendamine
- Klientide ja personali üldise turvalisuse tagamine.

Ootused kandidaadile

- Eesti, vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil
- Iseseisvus
- Avatud uuteks väljakutseteks
- Vastutus ja kohusetunne
- Kiire õppimisvõime

Ettevõte pakub

- Konkurentsivõimeline palk ja tulemustasu
- Positiivne ja toetav meeskond
- Erinevaid ettevõttesisesed soodustused
- Paindlik tööaeg, võimalus töötada osalise koormusega
- Väljaõpe kohapeal
- Vajadusel majutuse võimalus kui elukohaks ei ole Tallinn

Tööpakkumise number
#520131

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
23. märts 2018
Kuulutus sisestati:
22. veebruar 2018

Hotell Dzingel asub 15-minutilise teekonna kaugusel kesklinnast, rohelises ja rahulikus elamurajoonis. Pakume sobivat kohta majutuseks, toitlustuseks, konverentside ning pidulike vastuvõttude korraldamiseks. Lisateenustena pakume sauna ja ilusalongi teenuseid. Hotelli restoran võimaldab korraga toitlustada 250 inimest. Restoran pakub a´la carte menüüd, erinevaid grupi- ja konverentsimenüüsid, äripäevadel ka soodsat ning maitsvat päevabuffeed.

Vaata rohkem