2023-08-23 14:48:55

Tule roboteid müüma Tallinna müügipunktidesse

CVKeskus.ee klient
800 - 1200 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Avasime oma seitsmenda müügipunkti Ülemistes ja otsime ühte klienditeenindajat. Samuti vajame ka Rocca al Maresse ja Kristiinesse ühte inimest. Töö sobib samuti ka tudengitele.

20% kõikidest puhastusmasinatest on tänasel päeval robottolmuimejad. Ja see trend ei lange vaid tõuseb iga aastaga. Kui tahad sellest osa saada siis tule meie tiimi. Oleme Eestis turuliidrid robotite müügis ja meie müügihitt on Schboti robotid.
Tööülesanne:
Tutvustada klientidele robottolmuimejaid ja robotaknapuhastajaid.

Robotite müük on kiiresti tõusev trend, ning õigel ajal antud valdkonnaga tegelema hakkamine tõstab kindlasti teie väärtust tulevikus tööturul.
Otsime aktiivseid inimesi tööle graafiku alusel.
Tööaeg E-P kell 10:00-21:00 (3-5 päeva nädalas). Tööpäevi võimalik ka poolitada ning teha nädalavahetuseti, mis sobib tihti just õppivatele tudengitele.

Töökoht: Ülemiste, Kristiine või Rocca al Mare keskuse Schboti müügipunktis

Ootused kandidaadile

Sobid meile kui:

Oled aktiivne,
Huvitud kodutehnikast,
Oled hea suhtlemisoskusega,
Positiivne ja julge,
Oled nutikas,
Meeldivad mugavad lahendused,
Ei karda inimestega suhelda

Soovid oma karjääri alustada või arendada oma oskuseid müügivaldkonnas.

Ettevõte pakub

Uuele müügikonsultandile pakume alustamiseks:

Toote- ning vägagi hinnatud müügialast koolitust

Karjäärivõimalust - vajame ka rohkem juhtivtöötajaid.
1. Palk (50-60€ päev) Näiteks 16 päeva kuus tööl olles teenid 800-960€ pluss boonused

Lisaks erinevad müügiboonused erinevate toodete ning tasumisviiside pealt - hea viis 200-300€ kuus palgalisa teenida.

2. Või tulemustasu 15% müügist. Ise otsustad kumba soovid.

Toredat ja meeldivat kollektiivi.
Toredaid ühisüritusi

Lisainfo

www.schbot.ee

NB! Sa ei pea olema nagu pensionifondide müüja ning samas Sa ei tohiks ka olla lihtsalt istuja ja nutitelefonis aega veetja. Pigem eelistame rõõmsameelset noort inimest, kes on aktiivne ja naudib suhtlemist inimestega.