Tule roboteid müüma Kristiine Keskusesse VIP5

POLTI

Tööpakkumise number

625768

Töö kirjeldus

Tutvustada klientidele robottolmuimejaid ja robotaknapuhastajaid (Eelnev väljaõpe meie poolt) Robotite müük on kiiresti tõusev trend, ning õigel ajal antud valdkonnaga tegelema hakkamine tõstab kindlasti teie väärtust tulevikus tööturul.
Otsime aktiivseid inimesi tööle graafiku alusel.
Tööaeg 10.00-21.00 (3-4 päeva nädalas)
Töö sobib noortele inimestele.

Nõudmised kandidaadile

Sobid meile kui:

Oled aktiivne,
Huvitud kodutehnikast,
Oled hea suhtlemisoskusega,
Positiivne ja julge,
Oled nutikas,
Meeldivad mugavad lahendused,
Ei karda inimestega suhelda
Soovid oma karjääri alustada müügivaldkonnas.

Ettevõte pakub

Uuele müügiesindajale pakume alustamiseks:

Tootealast koolitust,
Karjäärivõimalust,
Motiveerivat palka
Toredat ja meeldivat kollektiivi,
Toredaid ühisüritusi.

Lisainfo

www.polti.ee

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
3. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
4. november 2019
Brutopalk:
750.00 - 1100.00 €/kuu
Soovin kandideerida

Tule roboteid müüma Kristiine Keskusesse

POLTI

Mamibot Inc on USA robotite tootja. Mamibot konkureerib oma valdkonna toodete seas väga kõrgel kohal. Tootevalikus on robottolmuimejad, põrandapesurobotid, aknapesurobotid ja mururobotid. Müügitulemused on juba poole aastaga ületanud kõik ootused. Saada CV!

Avan ettevõtte profiili