Tule roboteid müüma Kristiine Keskusesse
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #621933

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tutvustada klientidele robottolmuimejaid ja robotaknapuhastajaid (Eelnev väljaõpe meie poolt)
Otsime aktiivseid inimesi tööle graafiku alusel.
Tööaeg 10.00-21.00 (3-4 päeva nädalas)
Töö sobib noortele inimestele.

Ootused kandidaadile

Sobid meile kui:

Oled aktiivne,
Huvitud kodutehnikast,
Oled hea suhtlemisoskusega,
Positiivne ja julge,
Oled nutikas,
Meeldivad mugavad lahendused,
Ei karda inimestega suhelda
Soovid oma karjääri alustada müügivaldkonnas.

Ettevõte pakub

Uuele müügiesindajale pakume alustamiseks:

Tootealast koolitust,
Karjäärivõimalust,
Motiveerivat palka
Toredat ja meeldivat kollektiivi,
Toredaid ühisüritusi.

Lisainfo

www.polti.ee

Tööpakkumise number
#621933

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline
Brutopalk: 750 - 1100 €/kuus
Kuulutus aegub:
6. november 2019
Kuulutus sisestati:
8. oktoober 2019

Mamibot Inc on USA robotite tootja. Mamibot konkureerib oma valdkonna toodete seas väga kõrgel kohal. Tootevalikus on robottolmuimejad, põrandapesurobotid, aknapesurobotid ja mururobotid. Müügitulemused on juba poole aastaga ületanud kõik ootused. Saada CV!

Vaata rohkem