Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #673833

Tule müügitalendiks! (Tugev koolitusprogramm, motiveeriv tasu, paindlik graafik)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Brutopalk: 10 - 40 €/tunnis
Kuulutus sisestati: 27. oktoober 2020
Kuulutus aegub: 9. november 2020

Töö kirjeldus

  • Tele- ja internetiteenuste müük kaubanduskeskuses või ukselt-uksele formaadis.

Ootused kandidaadile

  • Positiivne suhtumine
  • Kõrged ambitsioonid
  • Kõrge saavutusvajadus
  • Orienteeritus enesearengule

  • Tugevat koolitusprogrammi. Eelteadmisi pole vaja, omandad kõik teadmised regulaarsetel müügitreeningutel.

  • Motiveerivat tasu. Keskmistelt 2000-3000€ kuus. Parimatel rohkemgi.

  • Paindlik graafik. Saad ise otsustada, kui palju töötunde teed ning mis kellaaegadel töötada.

  • Kiire eneseareng. Professionaalses müügitiimis töötades omandad tipposkused kogu eluks.

Tööpakkumise number
#673833

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. november 2020
Kuulutus sisestati:
27. oktoober 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem