Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #772057

Tule liitu Denim Dreami keti kauplustega Narvas!

CVKeskus.ee klient
Narva, Ida-Virumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

MÜÜGIKONSULTANDINA saab Sinu tööülesandeks olema meie klientide jaoks olemas olemine, et muuta kogu ostuprotsess nende jaoks võimalikult lihtsaks, mugavaks ja personaalseks. Võimalik töötada meie kauplusteketti kuuluvates esinduskauplustes, mis asuvad Narvas.

Ootused kandidaadile

Varasemast kogemusest olulisem on SÄRA SILMIS ja SUUR TÖÖTAHE! Kui oled Sul on vähemalt keskharidus või oled keskkooli lõpetamas, kandideeri kindlasti!

MEIE JUURES OOTAVAD SIND väga toredad töökaaslased, kelle seast võid leida endale sõpru; meeleolukad ühisüritused, omatöötaja soodustused & arendavad koolitused. Lisaväärtusena saad kogemuse, mis tuleb kasuks erinevates valdkondades ka edaspidises elus.

Tule intervjuule ja saad meist rohkem teada :)

Tööpakkumise number
#772057

Info

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. aprill 2022
Kuulutus sisestati:
28. märts 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem