Tule Jõgeva Alexelasse operatiivteenindajaks
Tööpakkumise number #730089

2
AS Alexela
Jõgeva, Jõgevamaa
Soovin kandideerida
Ole esimese 10 kandideerija seas!
Tööpakkumine aegub 27 päeva pärast.

Töö kirjeldus

Alexela otsib Jõgevale operatiivteenindajat, kes omaks isikliku auto kasutamise võimalust.

Sind ootavad stabiilne mainekas ettevõte, väljape ja piiramatu müügiboonus, ühisüritused ja arendavad koolitused, spordi– ja tervisetoetus ning ohtralt omatöötaja soodustusi.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind, kui armastad suhtlemist ja puhtust, oled vähemalt 18–aastane, kohusetundlik ja hea eesti keele oskusega.

Töötamine graafiku alusel.

Oleme öösel suletud.

Tööpakkumise number
#730089

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
14. oktoober 2021
Kuulutus sisestati:
14. september 2021
Tule Jõgeva Alexelasse operatiivteenindajaks Tule Jõgeva Alexelasse operatiivteenindajaks

AS Alexela

Alexela on eestimaine ettevõte, mis sündinud koos taasiseseisvunud Eestiga ja mis on mitmes valdkonnas meie riigi parimate seas. Pakume eestimaalastele kütust, elektrit ja maagaasi, toodame haagiseid Baltikumile ning Skandinaaviale, arendame gaasiterminale ja loome gaasitanklate võrgustikku, toetame Eesti elu, andes jõudu meie kultuurile, spordile ja heategevusele.

Vaata rohkem