Tule APRANGA inimeseks, lõbus MÜÜGIKONSULTANT!
Tööpakkumise number #700711
Veebipõhine värbamine

Apranga OÜ
Tartu, Tartumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Sinu tööülesanneteks on:

  • klientide rõõmsameelne abistamine kassas, saalis ja proovikabiinides;
  • kaupluse hea väljanägemise eest hoolitsemine;
  • kauba vastuvõtmine ja väljapanek;
  • tiimitöösse panustamine.

Ootused kandidaadile

Sind iseloomustab:

  • hea suhtlemisoskus;
  • soov töötada tiimis;
  • suur huvi moemaailma vastu;
  • positiivne ellusuhtumine.

Ettevõte pakub

Meie pakume:

  • nooruslikku ja toetavat tiimi;
  • põhjalikku väljaõpet ja arenemisvõimalusi;
  • 0,5 / 0,75 või täiskoormusega tööd Lõunakeskuses;
  • sporditoetust (Stebby);
  • motivatsioonikoolitusi ja palju muud põnevat.

Tööpakkumise number
#700711

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
18. mai 2021
Kuulutus sisestati:
4. mai 2021
Tule APRANGA inimeseks, lõbus MÜÜGIKONSULTANT! Tule APRANGA inimeseks, lõbus MÜÜGIKONSULTANT!

Apranga OÜ

Apranga grupp on Baltimaade üks juhtivaid rõivaste jaemüüjaid. Kiiresti kasvava kauplusteketi igapäevaelu iseloomustavad dünaamiline keskkond, moeteadlikud ja professionaalsed töötajad, maailmakuulsad kaubamärgid ning moodi ja stiili hindavad kliendid.
Teiste hulgas esindatakse selliseid kaubamärke nagu Zara, Bershka, Mango, Armani Exchange, Burberry ja paljud teised.

Meie meeskond koosneb rohkem kui 2300 inimesest, kelle jaoks M O O D on E L U S T I I L. Me usume, et ettevõtte edu ja tulemused sõltuvad iga meeskonnaliikme panusest, mille tõttu väärtustame ja austame oma töötajaid ning tagame nende pideva arengu.

Mood on meie kirg! Kui ka Sinu oma, siis liitu meiega!

-APRANGA pere

Vaata rohkem