Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #695122

Tule anna väge tootmise planeerijana

CVKeskus.ee klient
Paldiski, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* ERP süsteemi seadistamine

*Tootmise optimaalne ja õigeaegne planeerimine

*Tootmisplaani pidev jälgimine, vajadusel korrigeerimine

*Tootmistellimuste moniitoorimine ja info edastamine allüksustele

*Suhtlemine müügi–, tootmise–, ostu ja logistikaosakonnaga

*Raportite koostamine

Ootused kandidaadile

Omad keskharidust, soovitavalt kõrgharidust (It, infotöötlus, tootmine)

* Sul on varasem töökogemus planeerijana tootmisvaldkonnas

* Omad väga head analüüsimisvõimet ja planeerimisoskust

* Oled kokku puutunud majandustarkvaraga

* Oled Exceliga Sina peal ning oskad luua funktsioone ja nende kasutamist

* Oled hea suhtleja ning Sulle meeldib teha meeskonnatööd

* Valdad hästi eesti keelt ning vene/inglise keelt suhtlustasemel

Ettevõte pakub

* Korraliku töö eest korralikku tasu

* Huvitavat ja mimekülgset tööd

* Stabiilset töösuhet sõbralikus ja toetavas meeskonnas

* Kaasaegseid töö– ja olmetingimusi

* Alexela Grupi töötajate soodustsui ja ühisüritusi

Tööpakkumise number
#695122

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. mai 2021
Kuulutus sisestati:
7. aprill 2021

Sõiduauto järelhaagiste ja metallkonstruktsioonide tootmine.

Vaata rohkem