Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #184839

Tugikeskuse juhataja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Lapsehoolduspuhkusel oleva töötaja asendamine kuni kahe aasta jooksul
Tegevuse eesmärk:
- tugikeskuse töö koordineerimine,
- õpilaste väärtuste ja hoiakute kujundamine ning sotsiaalse toimetuleku arendamine vastavalt kooli õppekavale,
- õpilaste ühiskonda integreerimine, kohanemis-, käitumis- ja õpiprobleemidega õpilaste ning nende vanemate sotsiaalse tegutsemisvõime ja toimetuleku toetamine,
- õpilaste kujundamine isiksusteks, jätkusuutlikeks ja oma riigile lojaalseteks kodanikeks,
- demokraatliku, vaimselt ja füüsiliselt turvalise, õppimist ja õpilase arengut toetava õpikeskkonna loomine, eduelamuse tagamine õppijale,
- võrgustiku loomine last ümbritsevate ametkondade vahel (lastekaitse-, sotsiaalhoolekande- ja korrakaitsesüsteemiga), võrgustikutöö korraldamine kooli tasandil (abivajava õpilase probleemiga tutvumine, vastava koolispetsialisti juurde suunamine, protsessi jälgimine, juhtumi arendamine ja lõpetamine); koostöö valla võrgustikuga.

Ootused kandidaadile

Kvalifikatsioon:
- magistrikraad sotsiaalteadustes või eripedagoogikas,
- kooli tegevusvaldkonna ja seda reguleerivate õigusaktide tundmine,
- väga hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas,
- väga hea arvutikasutamise oskus.

Isiksuse omadused:
- hea suhtlemisoskus,
- koostöövõime,
- juhendamise oskus,
- võime ja oskus iseseivalt oma tööd juhtida,
- eneseanalüüsioskus, õppimisvõime,
- vastutusvõime, usaldusväärsus,
- organiseerimisvõime.

Ettevõte pakub

arengu- ja koolitusvõimalusi
enesetäiendamise võimalusi
head koostöömeeskonda
huvitavat ja vastutusrikast tööd

Tööpakkumise number
#184839