Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #67379

Tugiisikud-sotsiaaltöötajad Suurbritanniasse R/813

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Suur firma Inglismaal otsib nii meessoost kui naissoost tugiisikuid täiskasvanutele, kellel on õpiraskused ja vaimsed puuded.
Tugiisikute tööks on toetada ja hooldada abivajajat tema koduses keskkonnas, võimaldamaks täisväärtuslikku elu. Enamik toetust vajavaid inimesi ei ole füüsiliselt haiged. Nad vajavad lihtsalt abi - tugiisik peab viima neid pubisse, ujuma, ratsutama, restorani, kinno jne, st igale poole, kus tavalised toetust mitte vajavad inimesedki käivad.

Need toetust vajavad inimesed ei ela hooldekodus ega haiglas, vaid väikestes tavalistes kodudes kahe-kolmekesi koos 3-4 hooldajaga.

Peamised töö piirkonnad:
Glasgow - 20-30 töökohta
Edinburgh - 6-8 kohta
Aberdeen - 4-6 kohta
Liverpool - 3 kohta
Portsmouth - kinnitamisel

Nõudmised kandidaadile

+ Soovitav õpiraskustega töötamise kogemus
+ Hea inglise keel kõnes ja kirjas
+ Soojus ja südamlikkus
+ Mees või naine
+ Juhiluba soovitav (mitte hädavajalik)
+ Rahulik, aga enesekindel
+ Arusaam vaimsest puudest ja õpiraskustest

Ettevõte pakub

12-kuuline leping
28 päeva makstud puhkust aastas
3 vahetust ööpäevas graafiku alusel
Palk £5.80 tunnis
Vähemalt 36h nädalas, võimalik ületunde teha, kuid tavalise tunnipalga alusel
Öise vahetuse eest lisaks £24 öö eest (graafikus vähemalt 1 öö nädalas, soovi korral võib rohkem)
Majutus tööandja poolt organiseeritud

Lisainfo

Ootame CVd inglise keeles.

Intervjuud tööandjaga Tallinna kontoris juulis.

EI MINGIT VAHENDUSTASU!

Tööpakkumise number
#67379

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
8. juuli 2006
Kuulutus sisestati:
16. mai 2006

Abel Staff Ltd is a UK employment company, specialising within all sectors of the UK Recruitment Industry. The founders
have over 20+ years experience of the UK Recruitment Industry, working with many of the largest UK employers. Abel Staff source candidates from the new EU Accession States comprising; Estonia, Latvia, Lithuania, Poland, Czech Republic, Slovakia, Hungary & Slovenia on behalf of their many UK clients.

Vaata rohkem