Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #53578

Tugevvoolu projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Merge OÜ võtab seoses töömahtude suurenemisega tööle tugevvoolu projektijuhi, kelle ülesandeks on Merge tugevvoolu (elektripaigaldise) sektori:

  • arendamine
  • elektritööde peatöövõtu korraldamine, alltöövõtjate ja partnerite töö koordineerimine
  • hinna- ning hankestrateegia kujundamine, pakkumiste ja eelarvete koostamine, täitmine ning projektide kasumlikkuse tagamine
  • personaliarenduses osalemine, paigaldajate ja alltöövõtjate juhendamine
  • kliendisuhte hoidmine ning edendamine

Ootused kandidaadile

  • korrektsus ning täpsus
  • ausus ja kohusetundlikkus
  • optimistlik ning konstruktiivne maailmavaade
    • arvestatav projektijuhtimise töökogemus
    • elektritööde ja/või ehitusalane kogemus, s.h. oskused:

    • tagada projektide kasumlikkus
    • töötajaid juhendada ning motiveerida
    • näha tervikut ja ennetada kitsaskohti töökorralduses
    • suhelda klientidega meeldivalt ning arusaadavalt

    Ettevõte pakub

    • stabiilset tööd kvalifitseeritud töötajatega firmas
    • erialast täiendkoolitust ning arenguvõimalusi
    • asjalikku ja sõbralikku kollektiivi
  • normaalse tulemuse korral head sissetulekut

    Lisainfo

  • vanus üle 50-ne ei ole kandideerimisel takistuseks

    Kasuks tuleb, kuid ei ole kohustuslik:
  • elektrialane eriharidus
  • kutsekvalifikatsioon/-pädevus: projekteerimine, ehitamine (elekter)
  • elektripaigaldise turu tundmine
  • läbitud sõjaväeteenistus
  • võimaluse korral e-foto Teie CV-s
  • vastused Teile läbi CV Keskuse keskkonna kandideerimisel esitatavatele küsimustele
  • lisatud soovitaja(-d)

  • Tööpakkumise number
    #53578