Värsked tööpakkumised

Tugboat master

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 91415

Tööpakkumise number

91415

Töö kirjeldus

These harbour tugs are used on barge assistance and docking/undocking operations for small and medium sized vessels using various UK ports.

Nõudmised kandidaadile

We need Masters with at least a license STCW-95 500 GT.
Masters with 3000 GT are also welcome.

You need to have an experience in towing and pushing import area and also with pitch propeller propulsion.

Accommodation is provided on the shore side and paid by the client. Monthly payment is also paid while at home.

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
1. veebruar 2007
Kuulutus sisestati:
13. jaanuar 2007

Oleme uus personalirendile ja värbamisele spetsialiseerunud firma. Pakume tööd abitöölisest kuni juhtivtöötajateni, nii alalisi kui ka ajutise lepinguga.