Värsked tööpakkumised

Tubaka valdkonna ekspert

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 57792

Tööpakkumise number

57792

Töö kirjeldus

- Tubaka valdkonnas strateegiate, kontseptsioonide ning sekkumismeetmete ajakohasuse ja tõenduspõhisuse tagamine ning soovituste tegemine nende ellurakendamisel.
- Valdkonna strateegiate, kontseptsioonide, sekkumismeetmete väljatöötamine ja selle protsessi juhtimine.
- Tubaka valdkonnas arendusprojektide planeerimine ja juhtimine.

Nõudmised kandidaadile

- Kõrgharidus
- Eesti ja inglise keele oskus.
- Väga hea arvuti kasutamise oskus
- Pingetaluvus, täpsus, korrektsus, algatusvõime, hea suhtlemisoskus
- Huvi sotsiaal- ja rahvatervise temaatika vastu

Pakume huvitavat ja vastutusrikast tööd, kaasaegset töökeskkonda, enesetäiendamise võimalust, järjepidevust ning kindlat sissetulekut.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
23. jaanuar 2006
Kuulutus sisestati:
9. jaanuar 2006

Tervise Arengu Instituut on Sotsiaalministeeriumi valitsemisalas tegutsev teadus- ja arendusasutus, mille põhitegevuseks on tervise- ja sotsiaalvaldkonna teadus-, arendus- ja rakendustegevus.