Värsked tööpakkumised

Tualettruumi teenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 236172

Tööpakkumise number

236172

Töö kirjeldus

Ööklubi Vabank otsib oma kollektiivi toredaid särasilmseid inimesi, kelle kutsumuseks on teistele inimestele elamuste pakkumine. Kui tunnned, et oled
inimene:
- kes oma positiivse oleku ja suurepärase suhtlemisoskusega suudab iga klubikülastaja õhtu muuta erakordseks;
- kellest kliendid lugu peavad ja kelle pärast nad klubisse tulevad;
- kellega koos on mõnus töötada;
..siis võiksid meie meeskonda sobida.
Enne aga, kui hakkad meie juurde kandideerima, siis mõtle hoolikalt läbi. Kui sa ei ole ööinimene või inimestega suhtlemine ei paku sulle erilist
emotsiooni, siis sa ei sobi meie meeskonda.

Nõudmised kandidaadile

Sa armastad korda ja puhtust;
Sa oled rõõmsameelne ja särav isiksus;
Sa ei pelga inimestega suhtlemiseks teha esimest sammu;
Sulle meeldib ennast pidevalt arendada ja täiendada, et saada veelgi paremaks;

Pakume võimalust töötada ühes Tallinna parimatest ööklubidest, kus igal õhtul endast parimat andes, võid teenida parimat palka.
Kui leiad, et see on koht just Sinu jaoks, siis saada oma motivatsioonikiri teemal, miks peaksime valima just sinu.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
23. august 2011
Kuulutus sisestati:
11. august 2011

Vabank on eksklusiivne ööklubi Tallinnas, asukohaga Harju 13. Klubi on avatud reedeti ja laupäeviti kl 23.00-05.00.