Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #41353

TSEHHI MEISTER

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* tsehhi töö operatiivjuhtimine (personali ja töökorralduse organiseerimine)
* laoseisu jälgimine
* tootmisplaanide optimeerimine
* tööaegade arvestus
* töö on kahes vahetuses

Ootused kandidaadile

* kogemus inimeste juhtimisel
* väga head liidrieeldused ja enesekehtestamise oskused
* töökogemus tootmisettevõttes
* vanus 25-55 eluaastat
* eesti, vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil
* arvutioskus (Word, Excel)

Ettevõte pakub

* motiveerivat iseseisvat tööd rahvusvahelises meeskonnas
* ainulaadset kogemust uue ettevõtte ülesehitamisel
* brutopalka katseajal 9000 krooni

Tööpakkumise number
#41353