https://www.cvkeskus.ee/36777

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #36777

Trükkal

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Trükkali töö Komori kivitrüki masinal


Ootused kandidaadile

  • Eelnev töökogemus KOMORI trükimasinal (kivitrükk)
  • Suutlikkus ja võimekus tagada kvaliteetne töötulemus


Ettevõte pakub

Vaheldust ja huvitavat tööd Iirimaal
Hetkel välja töötatavat motiveerivat palgasüsteemi


Lisainfo

Lisainfot töö- ning elamistingimuste kohta anname kandideerimise käigus


Tööpakkumise number
#36777
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Trükkal
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!