Värsked tööpakkumised

Trükkal

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 30037

Tööpakkumise number

30037

Töö kirjeldus

Seoses suure töömahuga, soovime tööle võtta veel ühe trükkali.

Tööülesanneteks on logode jms pealekandmine erinevatele esemetele siidi- või tampotrükimasinate abil.
Töö toimub graafiku alusel (kokkuleppeliselt)

Nõudmised kandidaadile

Parim kandidaat on võimeline töötama nii iseseisvalt kui ka meeskonnaliikmena.
Eeldused:
• entusiastlikkus
• geomeetriline mõtlemine
• iseseisvalt töötamise oskus
• kiire õppimisvõime
• kohusetundlikkus ja täpsus
• korras silmanägemine
• korrektsus

Kasuks tuleb:
• eelnev erialane töökogemus;
• kogemus siidi- ja tampotrüki trükkalina;

Ettevõte pakub

• Pakume väljaõpet oma ala professionaalilt.
• Võimalust areneda ja saada hinnatud spetsialistiks
• lõbusat kollektiivi, arengut toetavat keskkonda ja töötulemustele vastavat tasu.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
12. august 2005
Kuulutus sisestati:
4. mai 2004

L&L Reklaami eesmärgiks on aidata luua ja hoida positiivseid suhteid inimeste ja organisatsioonidega.
Esialgu teeme seda sobivaid reklaamkingitusi pakkudes, hiljem lisanduvad ka teised vajalikud teenused.
Suur Heidutavalt Julge Eesmärk: saada efektiivseimaks reklaamkingifirmaks Eestis ja lähiturgudel. Vaata lisainfo: www.llreklaam.ee