Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #63917

Trükkal

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

M-Partner Personaliotsing

Meie kliendiks on 100% Eesti kapitalil põhinev trükitööstuses tegutsev ettevõte, mille tegevuse algusaasta on 2001
Peamiseks tegevusalaks on rullis kleebisetikettide tootmine.

Tööülesanded

Töö trükimasinal

Ootused kandidaadile

  • täpsus
  • kohusetundlikkus
  • eesti keele oskus
  • õpivõimeline

Ettevõte pakub

motiveerivat töötasu
stabiilset tööd

Lisainfo

Kasuks tuleb
eelnev töökogemus trükitööstuses

Tööpakkumise number
#63917
Trükkal