Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #307351

Trükkal

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • etikettide trükkimine kõrgtrüki, siiditrüki ja tampotrüki meetodil;
  • siiditrüki masina seadistamine ja trükiproovide tegemine;
  • tehtud tööde kohta aruandlus;
  • töökoha ja seadmete korrashoid;
  • teostatud tööde arhiveerimine.

Ootused kandidaadile

  • Enesetäiendamise soov ja võime.
  • Süsteemsus ja oskus oma tööd planeerida.
  • Iseseisvus, täpsus ja korrektsus tööülesannete täitmisel.
  • Kannatlikkus parima tulemuse saavutamiseks.
  • Seadmete töökorras hoidmine, lihtsamad remonttööd.

  • Tähtajalist lepingut ja edaspidi võimalik tähtajatu leping.
  • Iseseisvust tööülesannete täitmisel.
  • Ausaid töösuhteid.

Lisainfo

  • Töökeskkond on tootmine.
  • See töö on varem trüki alal töötand või trükkimist õppinud kandideerijatele.

Tööpakkumise number
#307351

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
31. mai 2013
Kuulutus sisestati:
14. mai 2013

Trükime tekstiilile, paberile, plastikule ja kartongile erinevate trükimeetoditega etikette; kinke-, pakke-, käe- ja kaelapaelu tekstiilile.
Impordime kootud etikette ja embleeme.

Vaata rohkem

Trükkal