https://www.cvkeskus.ee/61790

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #61790

Trükkal

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • töö 5-värvilisel poognamasinal Mitsubishi 1F/5/15000 (max B2 formaat)


Ootused kandidaadile

  • eelnev töökogemus trükkalina
  • vahetustega töö sobivus


Ettevõte pakub

  • kaasaegsed töö-ja olmetingimused
  • positiivne ja toetav tööatmosfäär
  • töö tulemustest sõltuv tasu


Lisainfo

Ametikoha tulevikuperspektiivid:

  • valdkonna professionaaliks arenemine
  • uuenevad seadmed ja väljaõpe


Tööpakkumise number
#61790
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Trükkal
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!