Värsked tööpakkumised

Trükkal

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 39966

Tööpakkumise number

39966

Töö kirjeldus

Trükishabloonide ettevalmistus. Trükivärvide segamine. Logolippude ja reklaambanneride siiditrükk. Firmatektiilide trükk karuselliga.

Nõudmised kandidaadile

Trükitöökogemus vôi muu kogemus tootmistööst.
Kohusetundlikkus, aktiivsus ja korrektsus.
Eesti ja vene keele oskus.

Soliidne töökoht arenevas ettevôttes Tallinna kesklinna lähedal.
Mitmekülgne ja huvitav töö.
Korralik palk.

Lisainfo

CV ja sooviavaldus saata aadressile maija.riitta@tavako.com

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. veebruar 2005
Kuulutus sisestati:
24. jaanuar 2005

Tegeleme logolippude ja reklaambanneride ning firmatekstiilide
tootmise ja müügiga. Reklaammaterjale valmistame nii siiditrüki kui digitaaltrüki tehnikas Tallinna kesklinna lähedal Pae tänaval. Pakume ka kangaste trükiteenust tootmisettevôtetele. Oma toodangut turustame nii Eestis kui Soomes.