Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #36994

Trükkal

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Trükioriginaalide ettevalmistus siidi-ja digitrükki.
Kanga trükk digiseadmedega.

Ootused kandidaadile

Hea arvuti ja kujundusprogrammide kasutamisoskus. Trükitöökogemus
Kohusetundlikkus, aktiivsus ja korrektsus.
Soome ja inglise keele oskus ning teiste arvutiprogrammide kasutamisoskus tuleb kasuks.

Soliidne töökoht arenevas ettevôttes Tallinna kesklinna lähedal.
Mitmekülgne ja huvitav töö.
Korralik palk.

Lisainfo

CV ja sooviavaldus saata aadressile maija.riitta@tavako.com

Tööpakkumise number
#36994
Trükkal