Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #550366

Trükitööstuse projektimüügijuht Rootsi turul

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 8. august 2018
Kuulutus aegub: 2. september 2018

Töö kirjeldus

K-Print ootab enda noorusliku müügimeeskonnaga liituma müügijuhti, kelle ülesandeks on Rootsi äriklientidega suhete loomine ja nende trükiprojektide juhtimine.
Müügijuhina kaardistad turgu potentsiaalsete klientide leidmiseks, algatad uusi kliendikontakte, koostad hinnapakkumisi ja pead läbirääkimisi sobivate lahenduste leidmiseks. Teed tihedat koostööd trükiettevalmistuse ja tootmise meeskondadega ning koordineerid toote valmimise protsessi.
Trükitööstuse nüansid õpetame Sulle ise selgeks, Sinult ootame eeskätt huvi valdkonna vastu ning soovi ennast arendada ja tõestada. Kandideerimisel eelistame rootsi keele oskusega kandidaate, kuid kui valdad inglise keelt ja oled valmis rootsi keele kursused läbima, siis ootame ka Sinu kandideerimisavaldust.

Ootused kandidaadile

■ soovitavalt eelnev töökogemus projektijuhtimise, kliendihalduse, müügitöö valdkonnas või muul administreerival töökohal;
■ väga hea suhtlemis- ja organiseerimisoskus;
■ initsiatiivikus ja kõrgetasemeline kliendi rahulolule orienteeritus;
■ rootsi keele oskus suhtlustasemel või inglise keele valdamine koos valmidusega rootsi keelt õppida.

Ettevõte pakub

■ huvitavat tööd nooruslikus kollektiivis;
■ kaasaegset töökohta Mustamäel asuvas kontoris;
■ võimalust areneda koos ühe innovaatilisema trükiettevõttega;
■ motiveerivat põhipalgast ja tulemustasust koosnevat töötasu;
■ rootsi keele õpet.

Tööpakkumise number
#550366

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. september 2018
Kuulutus sisestati:
8. august 2018

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem