Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #199218

Trükitööline

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

TRÜKKAL / DISAINER:

  • Trükiste kujundamine, ettevalmistamine, trükkimine digitaalseadmetel, järeltöötlemine.
  • Kliendilt saabunud kujundusmaterjali kontroll ja trükiks ettevalmistamine.
  • Kogu trükiprotsessi jälgimine ja kontrollimine.
  • Trükimasina hooldus.
  • Erandjuhtudel paigaldusmeeskonna abistamine.

Ootused kandidaadile

  • Vähemalt 2 aastat töökogemust trükivaldkonnas.
  • Töös kasutatavate arvutiprogrammide väga hea tundmine ning nende käsitsemiseks vajalikul määral inglise keele oskus. Eesti ja vene keele valdamine.
  • Digitaaltrükitehnoloogiate ja -materjalide tundmine.
  • Töö nõuab head stiilitaju, täpsust, püsivust, iseseisvust ja meeskonnatööoskust, head suhtlemisoskust,
vastutustundlikkust ja füüsilist vastupidavust.

Ettevõte pakub

Huvitavat tööd koos väikse ning sõbraliku kollektiiviga.
Normaalseid töötingimusi.

Lisainfo

NB! Sooviavaldusse palume kindlasti ära märkida palgasoov!

Tööpakkumise number
#199218

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline või praktika või hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
22. juuni 2010
Kuulutus sisestati:
8. juuni 2010
Lisainfo palga kohta:
Palk kokkuleppel

Vipline OÜ on asutatud 2004. aastal. Ettevõtte põhitegevusalaks on suuremõõtmeliste sise- ja välireklaamide valmistamine digitaaltrüki tehnoloogias ning esitlustarvikute maaletoomine ja müük.

Vaata rohkem