Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #69336

Trükitööline

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Trükitud logolippude ja reklaambanneride viimistlemine ja järeltöötlus: värvide kinnitamine, lippude ja banneride pesemine, kuivatamine, ääristamine ja pakkimine, seadmete ja trükitsehi korrashoid ja hooldus, abistamine siidi- ja digitrükkis.

Nõudmised kandidaadile

Trükitöökogemus vôi muu kogemus tootmistööst.
Kohusetundlikkus, aktiivsus ja korrektsus, iseseisvus tööülesannete täitmisel.
Hea füüsiline ettevalmistus.
Eesti ja vene keele oskus.

Soliidne töökoht arenevas ettevôttes Tallinna kesklinna lähedal.
Mitmekülgne ja huvitav töö. Päevane vahetus.
Korralik palk.

Lisainfo

Kasuks tuleb kujundusprogrammide ja arvuti kasutamise oskus.

Tööpakkumise number
#69336

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. juuli 2006
Kuulutus sisestati:
7. juuni 2006

Tegeleme logolippude ja reklaambanneride ning firmatekstiilide
trükkimise ja müügiga. Reklaammaterjale valmistame nii siiditrüki kui digitaaltrüki tehnikas Tallinna kesklinna lähedal Pae tänaval. Pakume ka kangaste trükiteenust tootmisettevôtetele. Oma toodangut turustame nii Eestis kui Soomes.

Vaata rohkem