Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #21962

Trükitehnoloogia müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

• Trükiettevõtete nõustamine ja efektiivsete lahenduste väljapakkumine
• Trükimaterjalide ja seadmete tutvustamine, müük ja järelhooldus
• Müügi- ja turundustegevuse planeerimine, juhtimine ja teostamine Eestis
• Klienditeeninduse organiseerimine

Ootused kandidaadile

• Eelnevat töökogemust trükinduses või sellega seotud valdkondades
• Müügi- ja müügijuhtimise kogemust, kohaliku turu tundmist
• Valmidust õppimiseks ja arenemiseks antud valdkonna tippspetsialistiks
• Suhtlemis- ja teenindusvalmidust
• Kõrget lojaalsust ja pühendumist
• Väga head inglise- ja eesti keele oskust, vene keelt suhtlustasandil
• Arvutitundmist ja autojuhilubade olemasolu

• Töökohta Baltikumi juhtivas trükitehnoloogiad esindavas ettevõttes
• Koostööd maailmatasemel tootjatega
• Võimalusi enesetäienduseks ja arenguks
• Koolitust
• Konkurentsivõimelist kompensatsiooni

Lisainfo

CV palume esitada inglise keeles!

Tööpakkumise number
#21962

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline
Kuulutus aegub:
2. juuli 2003
Kuulutus sisestati:
2. juuni 2003

StarLett Ltd on Läti erakapitalil põhinev ettevõte, mis loodi 1991 aastal, omab tütarettevõtteid Leedus ja Valgevenes ning käesoleval aastal laieneb ka Eesti turule. StarLett on müügi- ja teenindusettevõte, mis teenindab trükitööstuse ettevõtteid, pakkudes terviklahendusi trükikodadele.

Vaata rohkem