Värsked tööpakkumised

Trükitehnika õpipoiss

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 83916

Tööpakkumise number

83916

Töö kirjeldus

Ootame kandideerima trükitehnikast huvitatuid noori, kes soovivad oma tuleviku siduda trükkali põneva ja tasuva ametiga. Pakume kõrgetasemelist koolitust ja praktikat parimate meistrete juhendamisel. Koolitus algab 13. novembril.

Nõudmised kandidaadile

Soov õppida ja omandada uusi oskusi ning püsivust huvitav amet selgeks saada ja uudishimu edaspidiseks enesetäienduseks kiiresti arenevas tehnikavaldkonnas.

Koolitust Tallinnas koos elamiskulude kompenseerimisega. Stipendiumi. Lõpetamisel kutsetunnistust. Praktikat ja edaspidist pidevat tööd Tartus.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
8. november 2006
Kuulutus sisestati:
1. november 2006

Personaliteenuste osutamisega tegelev ettevõte.
VMP Group OÜ kliendiks on Tartus asuv kvaliteettrükistele orienteeritud trükikoda.