Värsked tööpakkumised

Trükiste järeltöötluse operaator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 35736

Tööpakkumise number

35736

Töö kirjeldus

Trükiste lahtilõikamine valmisdetailideks, numereerimine, stantsimine ning muud järeltöötluses tehtavad tööd

Nõudmised kandidaadile

Ootame sinult töö tahet,
positiivset ellusuhtumist,
ja valmisolekut õppida juurde uusi oskusi.

Ettevõte pakub

Pakume vastavat koolitust
Arenguvõimalusi firma siseselt
Motiveerivat palka
Meeldivat ja professionaalset meeskonda

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. oktoober 2004
Kuulutus sisestati:
4. oktoober 2004

ETPV Trükikoja AS töötab uue kaubamärgi B2 all alates 2002.aastast. Me anname tööd ligi viiekümnele inimesele ja meie eelmise aasta käive ulatus 16 miljoni kroonini. Sellel aastal planeerime käibeks üle 20 miljoni krooni. Ettevõtte on investeerinud viimastel aastatel üle 10 miljoni krooni seadmepargi uuendamisse ja tootmisprotsessi täiendamisse. Seoses kiire kasvu ja töömahtude suurenemisega otsime oma meeskonda juurde uusi aktiivseid ja stabiilsest arengust huvitatud inimesi.