Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #632833

Trükiplaatide paigaldaja

Firma nimi peidetud
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Põhilisteks ülesanneteks on trükiprotsessi ettevalmistavad tegevused:
- trükiplaatide paigaldamine trükivõllidele ja nende eemaldamine;
- paigaldusseadme tööks ettevalmistamine ja reguleerimine;
- trükiplaatide puhastamine;
- töö kvaliteedi pidev jälgimine;
- masina ja töökoha puhtuse tagamine.

Nõudmised kandidaadile

Sobiv kandidaat on kesk- või kutseharidusega ja harjunud iseseisvalt töötama. Teda iseloomustab täpsus, hoolsus ja tähelepanelikkus. Ootame meeskonnaliiget, kellele sobib ka rutiinsem töö, mis nõuab head käelist osavust. Töö eeldab valmisolekut vahetustega tööks ja füüsilist vastupidavust.
Tööks vajalikud oskused ja teadmised saab omandada kogenud juhendaja käe all 1 kuu jooksul.

Ettevõte pakub

Meie pakkumine Sulle

* stabiilne töö ja kindel töögraafik
* tasupakett, kus põhipalgale lisandub igakuine tulemustasu vastavalt meeskondlikule panusele
* spordi- ja terviseedenduse toetus 30 euro ulatuses kuus
* soodushinnaga toitlustus, korralikud olmetingimused ja hea töökeskkond
* mitmesugused peretoetused ja soodustused koostööpartnerite juures
* sõbralik, üksmeelne meeskond
Tööandjana oleme loonud töötaja- ja peresõbraliku töökeskkonna, kus hoolime töötajate heaolust ja tema perest, toetame tööalast arengut ja pakume võimalusi mitmekesiseks tööks.
Töö toimub graafiku alusel 12-tunniste vahetustega päevasel ja öisel ajal.

Tööpakkumise number
#632833

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
25. jaanuar 2020
Kuulutus sisestati:
27. detsember 2019

ESTIKO-PLASTAR on üks juhtivatest kilepakenditootjatest Baltikumis, omades turuliidri seisust Eestis ja olulist turuosa teistes Balti riikides. Ekspordime ca 70% oma toodangust edukalt kõikidesse lähipiirkonna riikidesse ja töötame aktiivselt ekspordi osakaalu pideva suurendamise nimel.
AS Estiko-Plastar tegevus on keskendunud koostööle eeskätt toiduainetööstusettevõtetega aga ka turba-, tekstiili-, paberi- ja ehitusmaterjalitootjatega, pakkudes neile laias valikus trükiga ja trükita kaasaegseid kilepakkematerjale.

Vaata rohkem