Värsked tööpakkumised

Trükiplaatide ettevalmistaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 116924

Tööpakkumise number

116924

Töö kirjeldus

Töötamine pre-pressi protsessis

Nõudmised kandidaadile

Vajalik kas eelnev töökogemus või kiire õppimisvõime
Ootame Sinult soovi töötada,
positiivset ellusuhtumist,
ja valmisolekut õppida juurde uusi oskusi.
Kasuks tuleb töökogemus

Ettevõte pakub

Pakume vastavat koolitust
Arenguvõimalusi firma siseselt
Korralikku palka
Nooruslikku meeskonda ja sõbralikke töökaaslasi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. august 2007
Kuulutus sisestati:
25. juuli 2007

OÜ B2 Eesti töötab uue kaubamärgi B2 all alates 2002.aastast. Me anname tööd 35 inimesele ja meie eelmise aasta käive ulatus 19 miljoni kroonini. Sellel aastal planeerime käibeks üle 22 mil krooni. Ettevõtte on investeerinud viimastel aastatel üle 10 miljoni krooni seadmepargi uuendamisse ja tootmisprotsessi täiendamisse. Seoses kiire kasvu ja töömahtude suurenemisega otsime oma meeskonda juurde uusi aktiivseid ja stabiilsest arengust huvitatud inimesi.