https://www.cvkeskus.ee/66072

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Trükiplaatide ettevalmistaja-monteerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 66072

Tööpakkumise number

66072

Töö kirjeldus

Trükiettevalmistaja tööülesanneteks on trükikotta saabunud kujundusmaterjalide trükiks ettevalmistamine, poognamontaaž ja trükiplaatide valmistamine.

Olemuselt on töö individuaalne, suurt tähtsust omab oskus valida õigeid töövõtteid, hoolikus ja täpsus , detailidesse süüvimise võime. Tähtis on teadvustada oma rolli ja vastutust trükise valmimise protsessis. Vajalik on valmisolek meeskonnatööks nii trükikoja sees, kui vajadusel ka suhtlemine klientidega.


Nõudmised kandidaadile

Oluline on ka kogemused ja teadmised ofsettrüki tehnoloogiast, trükiste kujundus- ja küljenduspõhimõtetest, teksti- ja fototöötlusest, värvilahutusest ja värvihaldusest, poognamontaažist ja trükiste järeltöötlusest.
.


Ettevõte pakub

Head ja motiveerivat palka
Meeldivat ja professionaalset meeskonda
Häid töötingimusi ja kiiret arengut,kohapealset väljaõppe võimalust


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. juuni 2006
Kuulutus sisestati:
3. mai 2006

FIRMA NIMI PEIDETUD

OÜ B2 Eesti annab tööd 35 inimesele ja meie eelmise aasta käive ulatus 16 miljoni kroonini. Sellel aastal planeerime käibeks üle 18 miljoni krooni. Ettevõtte on investeerinud viimastel aastatel seadmepargi uuendamisse ja tootmisprotsessi täiendamisse. Seoses kiire kasvu ja töömahtude suurenemisega otsime oma meeskonda juurde uusi aktiivseid ja stabiilsest arengust huvitatud inimesi.