Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #56217

Trükimasina operaator

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamiseks tööülesandeks on välireklaammaterjalide trükkimine.
Teised tööülesanded: trükimasina hooldustööd, töösse minevate trükifailide ettevalmistamine ja nende ökonoomne paigutamine trükimaterjalile, lao korrashoid ja sissetulevate materjalide ning varuosade kontroll.

Ootused kandidaadile

  • täpsus;
  • töökus;
  • kohusetundlikkus;
  • soovitav eelnev töökogemus sarnasel ametikohal.

Ettevõte pakub

kaasaegset töökeskkonda ja motiveerivat töötasu.

Tööpakkumise number
#56217