https://www.cvkeskus.ee/31470

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Trükiettevalmistaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 31470

Tööpakkumise number

31470

Töö kirjeldus

Trükiettevalmistaja tööülesanneteks on trükiste kujundamine, küljendamine, trükikotta saabunud kujundusmaterjalide trükiks ettevalmistamine, trükikotta saabunud elektroonilise algmaterjali kontroll, poognamontaaž, failide ettevalmistamine rastreerimiseks, teksti- ja pilditöötlus ning küljendustööd.

Olemuselt on töö individuaalne, suurt tähtsust omab töö planeerimise võime ja oskus valida õigeid töövõtteid. Tähtis on teadvustada oma rolli ja vastutust trükise valmimise protsessis. Vajalik on valmisolek meeskonnatööks nii trükikoja sees, kui vajadusel ka suhtlemine klientidega.


Nõudmised kandidaadile

Kandidaat peaks tundma erinevaid graafilises tööstuses kasutatavaid arvutiprogramme ning seadmeid ja oskama nende käsitsemiseks vajalikul määral inglise keelt. Küljendustööde ja tekstitöötluse puhul on oluline ka hea eesti keele oskus.
Oluline on ka kogemused ja teadmised ofsettrüki tehnoloogiast, trükiste kujundus- ja küljenduspõhimõtetest, skaneerimisest, teksti- ja fototöötlusest, värvilahutusest ja värvihaldusest, poognamontaažist ja trükiste järeltöötlusest.
Samuti huvi tehnilise töö vastu, süsteemsust, hoolikust, täpsust ja detailidesse süüvimise võimet.
Tööga toimetuleku eelduseks on soov tegeleda graafilise disaini ja trükiste kujundamisega ning hea värvitaju.


Ettevõte pakub

Väga head ja motiveerivat palka
Meeldivat ja professionaalset meeskonda
Häid töötingimusi ja kiiret arengut


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. juuli 2004
Kuulutus sisestati:
10. juuni 2004

FIRMA NIMI PEIDETUD

ETPV Trükikoja AS töötab uue kaubamärgi B2 all alates 2002.aastast. Me anname tööd ligi viiekümnele inimesele ja meie eelmise aasta käive ulatus 16 miljoni kroonini. Sellel aastal planeerime käibeks üle 20 miljoni krooni. Ettevõtte on investeerinud viimastel aastatel üle 10 miljoni krooni seadmepargi uuendamisse ja tootmisprotsessi täiendamisse. Seoses kiire kasvu ja töömahtude suurenemisega otsime oma meeskonda juurde uusi aktiivseid ja stabiilsest arengust huvitatud inimesi.