Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #605751

Trükiettevalmistaja

CVKeskus.ee klient
Järvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

kelle ülesandeks on algmaterjali tarkvarapõhine kontrollimine, töötlemine, sisestamine töövoogu või edastamine allhankijatele. Kvaliteetse töö tagamiseks oled pidevas suhtluses nii eesti kui ka inglise keelt kõnelevate klientidega.

Ootused kandidaadile

Meie jaoks on oluline:

  • eelnev töökogemus trükiettevalmistajana trükikojas või erialane haridus
  • programmide Illustrator, Indesign, Adobe Acrobat Pro, PitStop Pro, Photoshop ja GMG Color Serveri valdamine
  • teadmised nii digi- kui ka ofsettrükist
  • väga hea eesti ja inglise keele valdamine
  • iseseisvus, pingetaluvus, ajaplaneerimisoskus ja korrektsus oma töös

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:

  • stabiilset tööaega esmaspäevast reedeni
  • väljaõpet ja põhjalikke koolitusi
  • meeldivat, aktiivset ja tegusat kollektiivi
  • kaasaegset töökeskkonda ja häid tingimusi
  • arenguvõim

Tööpakkumise number
#605751

Asukoht:
Järvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. august 2019
Kuulutus sisestati:
1. juuli 2019

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem