Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #432370

Trükiabi

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Trükkali tugi poognate trükis.
Paberi ja trükkiplaatide ettevalmistamine.
Masina üldine heakord

Ootused kandidaadile

korrektsus, täpsus, viisakus, süsteemsus, kohusetunne
oskus ja soov suhelda kolleegidega
valmisolek öövahetustega tööks

Kasuks tuleb:
tehniline taip / tehniline haridus
eesti keele oskus

Ettevõte pakub

väljaõpet kohapeal
kaasaegseid töötingimusi
stabiilset töökohta
sõbralikku kollektiivi

Lisainfo

Trükinduses töötamise kogemus
Erinevate järeltöötlus protsesside tundmine.

Tööpakkumise number
#432370

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
21. august 2016
Kuulutus sisestati:
22. juuli 2016

Printon on 2000a. loodud kaasaegse sisseseadega ning professionaalse ja rõõmsameelse kollektiiviga trükikoda. Meile on esmatähtis hooliv ja loov suhtumine nii partneritesse kui ka töötajatesse, sealjuures ei unusta me keskkonda ega ka traditsioone. Praeguseks oleme kasvanud üheks juhtivatest trükikodadest Eestis.

Vaata rohkem

Trükiabi