Värsked tööpakkumised

Trüki- ja lõikemasina operaator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 583797

Tööpakkumise number

583797

Töö kirjeldus

Töö sisuks on trüki- ja lõikefailide ettevalmistramine, trüki- ja lõikemasinate opereerimine, masinate hooldus ja korrashoid.

Nõudmised kandidaadile

Tööga hakkama saamise eelduseks on heal tasemel kujundusprogrammide tundmine, hea ettekujutus tootmisprotsesside toimimisest, insener-tehniline taiplikkus, hea suhtlemisoskus ja paindlikus.

Omalt poolt pakume palju huvitavat tööd, lahedat seltskonda, ühisüritusi ja palju uusi kogemusi.
Tööaega jagame vahetusteks.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. aprill 2019
Kuulutus sisestati:
6. märts 2019

Metroprint Systems on Eesti kapitaliga loodud trükiettevõte. Tegutseme suureformaadilise digitrüki turul alates 2001. aastast. Pakume klientidele suurt valikut digitrüki tooteid: bännereid, lippe, paberplakateid, kleebiseid, silte, viitasid, esitlustarvikuid ning ka erilahendusi ja mitmeid reklaamtooteid.