Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #194497

Trüki ettevalmistuse spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Meie koostööpartneriks on kvaliteettrükistele (reklaamtrükised, kataloogid, raamatud, plakatid jne.) orienteeritud tükikoda Tartus.
* andmetöötlus, jälgimine
* materjali õigeaegne ettevalmistus trükiks

Ootused kandidaadile

* tähelepanelikkus, püsivus ja täpsus
* huvi tükinduse vastu
* väga hea arvuti kasutamise oskus
* hea inglise keele oskus
* suur soov õppida ja areneda

Ettevõte pakub

* arendavat ja huvitavat tööd
* toetavat meeskonda
* väljaõpet ettevõttes

Tööpakkumise number
#194497

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. aprill 2010
Kuulutus sisestati:
7. aprill 2010

VMP-Group/Varamiespalvelu-Yhtiöt on eraomandis olev personaliteenuseid pakkuv ettevõtete kett, mis värbab, rendib ja haldab personali kõikides valdkondades. VMP-Group teenindab oma kliente kiiresti ja usaldusväärselt ajutiste personalivajaduste korral, püsivate töötajate leidmisel ja erinevate tööandja kohustuste täitmisel.

Vaata rohkem