Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #550428

Troopiliste ja subtroopiliste taimede osakonna vanemaednik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö eesmärgiks on tagada subtroopiliste taimede kollektsiooni säilimine ja arendamine vastavalt Tallinna Botaanikaaia arengukontseptsioonile.

Peamised tööülesanded:
* subtroopiliste taimede kollektsiooni säilitamine
* kollektsiooni edasise arengu strateegia väljatöötamine ja elluviimine
* kollektsiooni liigilise koosseisu korrektsuse ja dokumenteerituse aktuaalsuse tagamine
* hooldustööde organiseerimine ja teostamine kollektsioonis ja ekspositsioonis
* praktikantide juhendamine
* osalemine kollektsiooni käsitlevate trükiste koostamisel ja ettevalmistamisel
* erialaste konsultatsioonide andmine ja avalik esinemine vastavalt kehtestatud korrale

Ootused kandidaadile

Edukas kandidaat hindab töö kvaliteeti ja analüüsib töö tulemusi; peab tähtsaks eetilisi tõekspidamisi ja väärtusi.

Eeldame töökust, motiveeritust, vastupidavust, vastutus-, koostöö- ja õppimisvõimet ning iseseisvust ja saavutusvajadust.

Nõutud haridus: kõrgharidus (soovitavalt bioloogia- või aiandusalane)

Nõutud keeled: eesti keele oskus kõrgtasemel, ühe võõrkeele oskus (vene, saksa, inglise) suhtlustasemel ja kahe võõrkeele valdamine erialase kirjanduse lugemiseks

CV koos motivatsioonikirjaga saata hiljemalt 31.08.2018

Pakume võimalust panustada Eesti suurima botaanikaaia arendusse, eneseteostust ning toetavaid kolleege.

Tööle asumise aeg: kokkuleppel

Tööaeg: täistööaeg

Lisainfo

Lisainfo telefonil: 606 2667

Tööpakkumise number
#550428

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Kuni 900 €/kuus
Kuulutus aegub:
31. august 2018
Kuulutus sisestati:
9. august 2018

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem