Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #301536

Treimisjaoskonna juht/ Unit Leader

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime tootmisüksuse juhti treimisjaoskonda.
Tootmisjaoskonna igapäevase vahetustega töö efektiivne organiseerimine ja arendamine.
Jaoskonna tootmisressursside korraldamine, meeskonna juhtimine ning tootmiskesksete probleemide lahendamine.
Jaoskonna võtmenäitajate regulaarne analüüs, kontroll ja teavitamine.
Töö kvaliteedi tagamine ja tootmisarvestus.
Vajalike ressursside prognoosimine ja tagamine koostöös teiste seotud üksustega.

Ootused kandidaadile

Kõrgharidus soovitatavalt tehnilises valdkonnas;
Teadmised tootmisest, tehnoloogiast, seadmetest, materjalidest, planeerimisest, LEAN (kulusäästlik tootmine) põhimõtetest;
Organisatoorsed võimed;
Loogiline ja analüütiline mõtlemisvõime;
Eesti keele oskus kõrgtasemel, inglise ja vene keele oskus kesktasemel ametialase sõnavara haldamisega;
Arvuti kasutamise oskus ametikohal vajaminevate programmide osas;

Ettevõte pakub

Rahvusvahelist töökogemust;
Stabiilset töösuhet;
Pingelist, kuid samas huvitavat tööd arenevas ettevõttes;
Koostööle orienteeritud töökeskkonda;
Hanza töötajatele pakutavaid enesetäiendusvõimalusi ning soodustusi.

Lisainfo

Treimise jaoskonnas töötab ~40 töötajat.

Tööpakkumise number
#301536

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. aprill 2013
Kuulutus sisestati:
12. märts 2013

AS HANZA Mechanics Tartu on 1996 aastal asutatud peenmehaanika, lehtmetalli, elektroonika ja aparaadiehituslikke koostetöid tegev allhanketöödele spetsialiseerunud ettevõte. HANZA tehased asuvad Eestis, Rootsis, Soomes ja Poolas. AS-is HANZA Mechanics Tartu töötab ligikaudu 500 inimest. Meie klientideks on rahvusvaheliselt tuntud ettevõtted Ericsson, T&A, ABB, Carrier, Powerwave, Sievert, Wabco, Atlas Copco jt. Omame ISO 9001:2000, ISO 14001:2004 ja ISO 16949:2002 sertifikaate.

Vaata rohkem