Värsked tööpakkumised

Treial

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 187051

Tööpakkumise number

187051

Töö kirjeldus

Otsime oma kliendile Soome tööle:

Manuaaltreialit

Kliendiettevõte valmistab tööstuslikke silindreid ja manuaaltreial valmistab nende toorikuid. Osad detailid on suured.

Otsime kandidaati, kes jääks Soome alaliselt tööle. Sobiva kandidaadi leidmisel investeerib ettevõte uude treipinki, nii et tööd on võimalik alustada aastal 2010.
Kandidaatidelt ootame valmidust vajadusel asuda tööle kahes vahetuses.

Töökoht asub 450 km kaugusel Helsingist.
Tegemist on alalise tööpakkumisega - juhul kui katseaeg läbitakse rahuldavate tulemustega (katseaeg teostatakse renditööpõhimõttel).

Nõudmised kandidaadile

- tugev manuaaltreimise kogemust (ametlik töökogemus)
- tehniliste jooniste lugemisoskus
- soome keele oskus
- tööstuskraana kasutamise kogemus

Kasuks tuleb:
- CNC treipingi kasutamise / programmeerimise kogemus.
- varasem töökogemus Soomes
- kehtiv ”verokortti”
- isikliku sõiduauto kasutamise võimalus

Ettevõte pakub

Pakume omalt poolt:
- aitame esmasel / ümber registreerimisel ametnike juures.
- aitame majutuse leidmisel.
- pakume võimalust leida alalist tööd.

Lisainfo

Kandideerimaks antud töökohale palume täita avaldus / CV võimalikult täpselt.

Palume töökogemuse juurde märkida ka täpsemalt, milliseid tooteid olete siiani valmistanud (detailide suurused, keerukus, seeriate suurused).

Lisainformatsiooni töökoha kohta jagame neljapäeviti tööajal telefonilt 5130161 või elektronpostiaadressilt.
Lisainformatsiooni jagame eesti, soome või inglise keeles.

Avaldusi palume mitte saata e-maili teel.

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. november 2009
Kuulutus sisestati:
12. november 2009

WorkPower OY on tööstuse ja ehitusala personaliteenustele spetsialiseerunud ettevõte.