Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #671465

Treial-lukksepp

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tartumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Brutopalk: Alates 1200 €/kuus
Kuulutus sisestati: 9. oktoober 2020
Kuulutus aegub: 8. november 2020

Töö kirjeldus

tootmisseadmete igapäevane hooldus;

tehnoloogiliste seadmete montaaž ja demontaaž;

töö frees-, puur-ja treipinkidel;

vajadusel töötajate nõustamine seadmete tööd puudutavates küsimustes.

Ootused kandidaadile

üldkeskharidus;

tehnilised teadmised ja taiplikkus;

aus ja kohusetundlik suhtumine töösse;

oskus suhelda eesti keeles;

tervisetõendi olemasolu või valmidus seda saada;

isikliku transpordi kasutamise võimalus tööle ja koju sõitmiseks.

Kasuks tuleb varasem töökogemus toiduainetöösuses ja erialane haridus.

pikaajalist töösuhet ja motiveerivat palgasüsteemi (põhitöötasu + tulemustasu);

ettevõttesiseseid arenemisvõimalusi ja erialaseid koolitusi;

tervist toetavaid tegevusi ja sportimisvõimalusi läbi SportID keskkonna;

transpordikompensatsiooni isikliku sõiduvahendi kasutamisel;

vajadusel elamispinda Kaarlijärve külas;

lõõgastumiseks ühisüritusi.

Tööpakkumise number
#671465

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. november 2020
Kuulutus sisestati:
9. oktoober 2020

Estover Piimatööstus OÜ on suurim Eesti siseturule juustu tootev ettevõte, kelle valmistatud juustu sööb peaaegu iga teine eestimaalane. Lisaks toodetakse kohupiima, kodujuustu, mozzarellat, toorjuustu ja võid.

Ettevõte kuulub kontserni United Estover Group OÜ, mis tegeleb piimatoodete tootmise, pakendamise, impordi- ja ekspordiga.

Vaata rohkem