Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #63746

Treial, freesija, operaator, lukksepp

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda tegusaid tootmistöölisi,
- kes oleks tehnika huvidega;
- kellel on eelnev töö- või praktikakogemus mehaanika seadmetega;
- kes soovivad oma kätega midagi valmis teha;
- kes usuvad, et alati on võimalik teha asju osavamalt ja paremini.

Ootused kandidaadile

- tehniline taip;
- rahulikkus, täpsus ja hoolikus;
- pikaajalist töösuhet väärtustav;
- valmisolek vahetustega tööks;

Ettevõte pakub

- huvitavat ja püsivat tööd;
- töökeskonda rahvusvahelises ettevõttes;
- palk on peale katseaega seotud töölise oskuste ja suhtumisega

Lisainfo

Kasuks tuleb oskus lugeda tööjooniseid, ning varasem tootmistöö kogemus, kuid ettevõte on valmis tööle võtma ka noori mehi, kes alles alustavad oma töömehe teed ning soovivad leida head tööandjat.
Oluline on oskus teha koostööd teistega, arvestada meistri nõudmisi ning kinni pidada kvaliteedinõuetest ja tellimuste tähtaegadest.
Võtame tööle 2 treialit, 7 operaatorit ja 3 freesijat

Tööpakkumise number
#63746